Coulden School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coulden School

Kool, kus käivad inimesed, deemonid, nõiad, haldjad, libahundid ja vampiirid.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Kumb avatar meeldib rohkem?
Dark Cafe House EmptyNelj Apr 11, 2013 12:08 pm by Katelyn Emilie White

» Chatchatchat ~ 1
Dark Cafe House EmptyNelj Apr 04, 2013 5:18 pm by Katelyn Emilie White

» KÕIK PEAVAD VAATAMA!
Dark Cafe House EmptyNelj Apr 04, 2013 10:27 am by Suzanne Marie Collins

» At Katelyn's villa
Dark Cafe House EmptyNelj Apr 04, 2013 7:17 am by Katelyn Emilie White

» Trenni tegemas
Dark Cafe House EmptyTeis Apr 02, 2013 6:48 pm by Suzanne Marie Collins

» Niisama koolisaalis.
Dark Cafe House EmptyTeis Apr 02, 2013 6:25 pm by Suzanne Marie Collins

» Esimene päev, enne tunde
Dark Cafe House EmptyTeis Apr 02, 2013 6:22 pm by Suzanne Marie Collins

» Mis kell on?
Dark Cafe House EmptyTeis Apr 02, 2013 6:19 pm by Suzanne Marie Collins

» Helene Kristina Dreff
Dark Cafe House EmptyTeis Apr 02, 2013 6:17 pm by Suzanne Marie Collins

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(58) oli siin foorumil Teis Märts 21, 2023 1:19 am

 

 Dark Cafe House

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 12:00 pm

Väljas hakkas juba hämarduma kui Jason Dark Cafe House'i sisse astus. Tal oli linnas asju ajada ning nüüd võis aja maha võtta. Poiss suundus leti äärde ja tellis omale kakaod. Kohvi ja selle lõhna ta väga ei sallinud ja söögiisu polnud. Oma kruusi kätte saanud ja selle eest maksnud suundus ta Kohviku tagaosas olevate pehmete diivanite poole, et seal mõnusalt lebotada ja aega surnuks lüüa.

OT: Suzanne Smile
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 12:07 pm

Suzanne astus samuti Dark Cafe House'i sisse. Ta oli just käinud pargis ja nüüd oli tal kõht tühi. Suzy läks leti äärde ja tellis kohvi ning salatit. Ta märkas, et kõik pehmete diivanitega lauad on täis ja ohates kõndis ta aknaäärsesse lauda. Varsti toodi kohvi ja salat ning neiu hakkas isukalt salatit sööma.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 12:14 pm

Kuuldes ukse sulgemist kiikas Jason leti poole ja märkas tuttavat tüdrukut. Kust ta teda küll teadis? Aaaa.. Kas see on seesama tüdruk, kes muusikatunnis teda naeris? Muie tuli poisi näole ja ta jälgis kuidas tüdruk aknaalla istus.
Talle vist meeldivad aknad naeris poiss omaette ja võtis lonksu oma kakaost.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 12:31 pm

Suzanne vaatas enda ette ja märkas tuttavat poissi, kes tegi muusikatunnis naljjakat liigutust. Ta tõusis püsti, võttes muidugi kohvi ja salati kaasa, ning liikus poisi laua poole. "No, me oleme juba tutvunud ja ma mõtlesin, et äkki puhuks juttu. Võib siia istuda?" küsis Marie ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 12:44 pm

Poiss tõstis pilgu ning vaatas Suzannele otse silma. " Jah, muidugi." Suutis ta sõnad lõpuks oma suust välja rebida. Jas oli hetkeks mõttesse vajunud, kuid tõi ennast ruttu maapeale tagasi ja näidates käega, et tüdruk istuks.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 12:46 pm

Suzanne istus täpselt Jasoni ette ja asetas salatitaldriku ning kohvitassi lauale. "No.. mis sind siis siia tõi?" küsis Suzy naeratades. Ta ei viitsinud tuimalt lihtsalt istuma jääda.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 12:51 pm

Jason krimpsutas nina nähes, et Suzanne kohvi joob. " Tõsiselt? Kohvi? Kõige jubedam jook üldse." ütles poiss endiselt nina krimpsutades ja naerdes. "Sa peaksid siinset kakaod proovima. Lihtsalt parim! See ongi põhjus, miks ma siin istun" sõnas Jason oma kruusi laualt haarates.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 1:05 pm

Suzanne muigas. "No eks ma siis joon kohvi ära ja tellin kakaod, boss!" naeratas Suzanne ja sõi salatit veidi.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 1:08 pm

" Nii juba läheb! Usu mind, peale seda kakaod ei taha sa kohvist enam midagi kuulda." Seletas Jason endas täiesti kindel olles. Talle meeldis Suzanne iseloom ja huumorimeel ja see, et tüdrukuga koos olles, ei pidanud ta teesklema.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 1:12 pm

Suzanne purskas jälle naerma. "Olgu," suutis ta vaid vastata, kui jälle naerma purskas.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 1:16 pm

" Tundub, et sa oles üks õnnelik inimene. Kogu aeg naerad. Või olen ma tõesti nii naljakas?" Jason jälgis Suzannet. Tema arust sobis Suzyle naeratus lihtsalt suurepäraselt. "Kust sa muidu siis pärit oled?" Uudishimu tüdruku vastu aina kasvas.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 1:50 pm

Suzanne naeris jälle. Kuid kui Jason küsis kust ta pärit on, muutus Suzy tõsiseks. Ta hakkas vaikides oma salatit edasi sööma. Talle tulid kõik asjad jälle meelde.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 1:59 pm

"Vabandust, ma ei tahtnud su tuju rikkuda." Kogeles Jason nähes Suzanne tõsist nägu. "On kõik korras? Kui midagi rääkida tahad, siis ma olen hea kuulaja." Ütles Jason Suzyle õrnalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 2:02 pm

"Ma arvan, et peale seda, kui ma seda sulle räägin, ei taha sa mu sõber enam olla," sõnas Suzanne vaadates Jasoni silma.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 2:09 pm

"Kuidas sa saad üldse midagi sellist mõelda Suzy!?" Jason tõstis oma pilgu ja see kohtus Suzanne omaga. "Usu, mind ei hirmuta sinu juurest miski minema. Räägi aga julgelt, hakkab kergem." Julgustas ta tüdrukut nii kuis oskas. Ta ei olnud sellistes asjades kunagi hea olnud. Lohutamine ja julgustamine. Aga ta on alati inimesed ära kuulanud. Vahel piisab ka sellest.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 2:18 pm

Suzanne hingas sügavalt sisse ja mõtles, kust alustada. "No mu vanemad olid, või on, joodikud. Lapsepõlves mul polnud riideid, kõik raha läks alkoholile. Talvel ma külmetasin, käisin isegi koolis räpaste riietega. Mul polnud sõpru välja arvatud üks tüdruk. Hakkasin raha korjama jne.. Siis lendasin siia." seletas Suzy vaikselt, peaaegu sosinal. Neiu hingas korra veel sügavalt sisse. "Ja siin ma nüüd olengi,"
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 2:23 pm

Jason võttis Suzannel Kätega õlgade ümbert kinni ja andis talle kerge kallistuse. "Kõik on korras." Sosistas ta vaikselt. Jas teadis täpselt, mida Suzanne on läbi pidanud elama. Jasonil oli sõber, kes oli enam vähem samas olukorras ja lõpuks elas see poiss Jasoni juures, sest kodus oli võimatu olla. "Mul on hea meel, et sa just siia lendasid." Ütles ta naeratades üks käsi endiselt tüdruku õlal.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 2:36 pm

Suzanne muigas. Ta jõi oma kohvi tühjaks ja sammus leti poole. Seal tellis ta endale ühe kakao ja keeras end ümber, kus Jason muigas. Suzy naeratas ja ütles leti taga olevale naisele, et ta tooks selle kakao siis sinna lauda. Naine noogutas ja Suzy kõndis tagasi Jasoni lauda.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 2:40 pm

"Usu mind, sa ei kahetse, et selle kakao võtsid." ütles Jason tagasi laua juurde saabunud Suzyle ennast mugavamalt istuma sättides.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 2:44 pm

Suzanne kehitas õlgu. "Võibolla," muigas Suzy ja võttis oma telefoni välja. Ta hakkas seal Pou'd mängima.

OT: Very Happy
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 4:43 pm

Jason jälgis Suzannet. Talle tundus uskumatu, et nad nii kiiresti nii hästi läbi hakkasid saama. "Ma ei oleks elus uskunud, et mõni tšikk nii lahe võib olla nagu sina." lausus ta peale pikka vaikust oma kruusi jõllitades.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 4:58 pm

Suzanne muigas ja vaatas Jasonit. Ta pani Pou kinni ja pistis telefoni taskusse. Lõpuks toodi tema kakao ja Suzanne tänas. Ta andis naisele veidi rohkem, kui see kakao maksis, aga Suzanne ütles et, see oli jootraha. Ta vaatas Jasonit. "Kui sa mulle valetasid enne, et see on hea, siis ükskord sa saad!" muigas Suzanne ja ootas veidi kuni see ära veidi jahtub. Olles seda vahetevahel vaadanud, tekkis tal isu ja võttis ühe suure sõõmu.
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 5:02 pm

" Nooh? Kuidas on?" küsis Jason kohe, kui Suzanne lonksu oli võtnud.
Tagasi üles Go down
Suzanne Marie Collins
Admin/Libahunt
Suzanne Marie Collins


Postituste arv : 137
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Suzanne Marie Collins
Vanus: 15

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 5:04 pm

Suzanne muigas. "Tead, päris halb on," naeris Suzy. "Okei, okei. Tegelt on päris hea,"
Tagasi üles Go down
Jason Clark
Libahunt
Jason Clark


Postituste arv : 107
Join date : 21/03/2013

Kasutaja leht
Rass: Libahunt
Täispikk nimi: Jason John Clark
Vanus: 18

Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House EmptyReede Märts 22, 2013 5:07 pm

"Sa tõesti uskusid, et ma valetan? Küll ma juba tean, mis hea on." Naeris Jason. Ta kruus oli lõpuks tühjaks saanud ning poiss asetas selle lauale ning lükkas veidi eemale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dark Cafe House Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dark Cafe House   Dark Cafe House Empty

Tagasi üles Go down
 
Dark Cafe House
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Little Sweet Cafe
» Sophia's Cafe

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Coulden School :: Põhiline :: Arhiiv :: Teemade arhiiv-
Hüppa: